O sieci

O sieci

Wiemy, że Twój samochód jest dla Ciebie czymś wyjątkowym. Kupno wymarzonego auta kosztowało Cię wiele wyrzeczeń, niejednokrotnie lata oszczędzania, więc dbasz o niego, jak o członka rodziny. Sieć Ekspert LPG została stworzona dla Klientów, którzy oczekują prawidłowego montażu i precyzyjnej regulacji swojej instalacji, niezawodnego produktu, dzięki któremu odczują oszczędności podczas jazdy.

Samochód to również pojazd, który dowiezie Cię na czas i nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie, bez względu na to, gdzie jesteś. Dlatego montując instalację w warsztacie sieci Ekspert LPG otrzymujesz ogólnopolską kartę gwarancyjną, abyś czuł się bezpiecznie nawet w dalekiej podróży. Prawidłowy montaż i precyzyjna regulacja Twojej instalacji to standard obowiązujący w sieci Ekspert LPG, dzięki któremu poczujesz znaczne oszczędności z jazdy. Przy wyborze warsztatów eksperckich, AG Centrum kierowało się wieloletnim doświadczeniem warsztatów, standardami montażu i obsługi Klienta.

Sieć obejmuje ponad 70 warsztatów zlokalizowanych na terenie całej Polski, które od długiego czasu współpracują z AG Centrum. Warsztaty przeszły proces weryfikacji, w którym szczególny nacisk kładliśmy na wysoką jakość montażu i poziom obsługi klienta. Ideą sieci jest wysoki standard usług. Na stronie ekspertlpg.pl znajdziesz wizytówkę każdego warsztatu z sieci. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na najwyższą jakość produktów oferowanych przez AG Centrum. Podczas wizyty w warsztacie Ekspert LPG uzyskasz informację który sterownik z rodziny ZENIT będzie najlepszym rozwiązaniem do Twojego samochodu: ZENIT BLUE BOX, ZENIT PRO, ZENIT DIRECT, ZENIT COMPACT czy ZENIT DIESEL.

Kilkanaście lat doświadczenia w branży to tysiące zadowolonych klientów. Dołącz do nich!

Poznaj założyciela Sieci Ekspert LPG:

AG Centrum

AG Centrum
www.agcentrum.pl

Warsztaty współpracujące

Jeśli nie znalazłeś w swoim regionie warsztatu sieci EKSPERT LPG, skorzystaj z oferty Warsztatów Współpracujących. W Warsztatach Współpracujących nie obowiązuje gwarancja ogólnopolska.