ZENIT- Zaufaj najlepszym!

ZENIT- Zaufaj najlepszym!

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży autogazu doskonale znamy potrzeby i oczekiwania klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz kompletny asortyment światowych producentów, niezbędny do montażu samochodowych instalacji gazowych LPG i CNG. Wybór sterowników Zenit oraz oferowanych przez nas podzespołów to gwarancja jakości, potwierdzona wieloletnim zaufaniem zarówno kierowców, jak i montażystów.

Zenit to marka, której zaufali użytkownicy już w ponad 50 krajach na świecie. Jako jedyna była testowana przez autorytety w dziedzinie motoryzacji. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników w nowe pomysły i innowacje, wprowadzamy na rynki europejskie i światowe nową jakość montażu samochodowych instalacji gazowych.

 

 

 

Hybryda z LPG?! To działa!

 

Niektórzy kierowcy zadają sobie pytanie czy montaż instalacji gazowej do hybrydy jest możliwy i czy jest ekonomiczny? W końcu hybryda sama w sobie jest autem oszczędnym. Jednak każdy, kto instalację gazową do hybrydy już zamontował potwierdzi, że oszczędności są bardzo realne – montaż zwraca się w bardzo krótkim czasie a ekonomia użytkowania jest właściwie podwojona.

Dlaczego więc nie być jeszcze bardziej ECOlogicznym a przy okazji nie jeździć jeszcze bardziej ECONomicznie? Po obejrzeniu materiału, na przykładzie instalacji Zenit, zobaczycie, co zyskacie montując gaz w swoich hybrydach. Oceńcie sami.

 

Bezpośredni wtrysk na LPG? Nie widzimy przeciwwskazań!

 

Montaż instalacji LPG w aucie z bezpośrednim wtryskiem paliwa jest dziś rozwiązaniem powszechnie stosowanym. Prawidłowo wykonany montaż nie wpływa negatywnie na stan wtryskiwaczy benzynowych, które do zachowania odpowiednich warunków pracy i tak wymagają dawkowania niewielkiej ilości benzyny.

Zobacz jak Mistrz Polski w Rallycross’ie w najmocniejszej klasie Super Cars 2017 – Tomasz Kuchar, testował nasza instalację LPG –Zenit Direct.

 

 

 

 

 

Zenit Blue Box to nowoczesny sterownik do sekwencyjnych systemów zasilania gazem w fazie lotnej, dedykowany do silników 4-cylindrowych. Jest produktem z Linii Premium zamkniętym w minimalistycznej obudowie, dostępnym również w wersji OBD. Zenit Blue Box to źródło satysfakcji oraz znacznych oszczędności.

Elektronika Zenit Blue Box stanowi uniwersalną składową instalacji gazowej. W zależności od parametrów silnika dobierane są jej pozostałe komponenty.

Funkcjonalność:

  • czujnik ciśnienia gazu i MAP sensor zintegrowany z czujnikiem temperatury gazu w przepływie
  • przyjazne oprogramowanie do kalibracji konfiguracji systemu bazujące na dobrze znanych instalatorom systemach Zenit Compact i Zenit Pro
  • rozbudowana diagnostyka i wiele dodatkowych funkcji ułatwiających pracę instalatorom
  • nowy ergonomiczny przełącznik

 

 

Zenit Blue Box to nowoczesny sterownik do sekwencyjnych systemów zasilania gazem w fazie lotnej, dedykowany do silników 4-cylindrowych.

Gwarancja na sterownik ZENIT BLUE BOX wynosi 5 lat!*


 

 

Zenit Pro to doskonały sterownik z Linii Premium, odpowiadający wymaganiom współczesnej elektroniki samochodowej. Dostępny jest w dwóch wersjach: standardowej oraz rozszerzonej o moduł OBD.

Centrale dedykowane są do samochodów 4, 6 oraz 8-cylindrowych. Zenit Pro to zaawansowana elektronika stworzona z najlepszych i niezawodnych komponentów dostępnych na rynku.

Zalety sterownika Zenit Pro:

  • najnowszej generacji japoński procesor dedykowany do zastosowań motoryzacyjnych (certyfikat Automotive AEC-Q100) pozwala na realizowanie najskuteczniejszych strategii dawkowania gazu,
  • hermetyczna obudowa oraz 48-pinowe złącze dedykowane do rozwiązań OEM to wieloletnia, bezproblemowa eksploatacja.

 

 

Gwarancja na sterownik ZENIT PRO wynosi 5 lat!*


 

 

 

Zenit Direct jest innowacyjnym systemem wtrysku gazu w fazie lotnej dedykowanym do silników 4-cylindrowych z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Jest to produkt spełniający wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. System Zenit Direct jest produktem z Linii Premium, gwarantującym bezpieczną i ekonomiczną jazdę na gazie.

Elektronika Zenit Direct stanowi uniwersalną składową instalacji gazowej. W zależności od parametrów silnika dobierane są jej pozostałe komponenty.

Funkcjonalność:

  • możliwość podłączenia do systemu OBD
  • emulator ciśnienia paliwa
  • dedykowanej kompletacji opartej na najwyższej jakości komponentach
  • płynna regulacja dawki benzyny w czasie pracy na gazie w zakresie od 5 do 100%

Elektroniczna jednostka sterująca wyposażona jest standardowo możliwość podłączenia do systemu OBDII/EOBD i emulator ciśnienia paliwa .

Instalacja Zenit Direct testowana była przez redaktora tygodnika Auto Świat
( wyd.nr 52 z 22 grudnia 2014r.) i oceniona została na 5!

Wersja online tekstu dostępna jest tu:
ZENIT DIRECT w Auto Świecie

 

 

 

Zenit Compact to sprawdzony sterownik z Linii Ekonomicznej.

Dedykowany jest do aut 4-cylindrowych. Zastosowane w nim rozwiązania gwarantują wysoką jakość i stabilną pracę instalacji. Zenit Compact to gwarancja oszczędnej jazdy. Mała i funkcjonalna obudowa sterownika pozwala na szybki montaż w każdym samochodzie.

Dzięki zintegrowanemu czujnikowi ciśnienia i podciśnienia, ograniczona została do minimum liczba wymaganych połączeń. Dodatkowy komfort jazdy zapewnia również zoptymalizowany system podgrzewania wtryskiwaczy.

 

Gwarancja na sterownik ZENIT COMPACT to 3 lata!*


* od daty produkcji sterownika